Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Polska i Euroland

Fale Elliotta:

Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

UWAGA!: Aby zakupić pakiet należy najpierw zarejestrować się w Serwisie i zalogować.

Fusy na tydzień 26'09 2009-06-21 20:16

POLSKA I EUROLAND

DAX (interwał weekly i 60 min):

 

 

Na DAX formuje się najprawdopodobniej ED jako fala 5 Minor. Do klasycznego zakończania brakuje jeszcze jednej podfali z wyjściem ponad górne ograniczenie. Widziałem jednak niejednokrotnie skarłowaciałe fale piąte w klinach.

Wyjście dołem z klina z zasięgiem do jego podstawy teoretycznie wyczerpuje minimalny zasięg określony klasyczną teorią AT. Oznaczenia wskazują jednak, że po korekcie ruch może być kontynuowany. Wersją preferowaną jest wersja druga oznaczeń.

FW20 (interwał 60 min i 5 min):

      

W20:

Na FW20 oraz W20 mamy koślawy impuls. Nie jestem z do końca z oznaczeń zadowolony ale nic innego tu nie można wpisać. Ruch ABC jako flat nie spełnia formalnego wymogu zniesienia minimum 62% fali A przez falę B. Tak więc Flat odpada. Inną możliwością jest niedokończony ruch abcxabc gdzie mamy wyrysowane sekwencje abcxab – brakuje więc c. Taki ruch wymagałby jednak zmiany oznaczeń w dłuższej perspektywie więc pozostaje wersja pierwotnie zakładana. Dopóki jej rynek nie zaneguje trzeba się tego trzymać. Analizę utrudnia również przechodzenie z serii na serię – wykres kontynuacyjny wygląda zupełnie inaczej niż wykres serii U09. Sporo niepewności. Potwierdzeniem kierunku powinno być wyjście z zakresu konsolidacji zaznaczonej na wykresie. Zwracam uwagę również na możliwość wykreślenia formacji RGR o ile poprawnie wykreślimy prawe ramie oraz przebijemy linię szyi.

  

Alternatywnie możemy kontynuować podejście impulsem w ramach fali (c). Tu kluczowym poziomem dla poprawności oznaczeń jest 1900 pkt na FW20.

WIG, MW40 (interwał weekly, EOD i 60min):

   

   

Na pozostałych indeksach w krótkim okresie sytuacja analogiczna do FW20.


< Wstecz